18. 1. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Beseda s chovatelem exotických zvířat

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 nás navštívil vedoucí teraristického klubu z Chrastavy - pan Pavel Urban Bc.

Přivezl s sebou dva členy klubu, kteří dokázali našim žákům odpovědět na každou otázku týkající se chovu exotických zvířat.

Pavel Urban nás vkrátkosti seznámil  se všemi zvířaty, která s sebou přivezl. S Krajtou královskou, Užovkou červenou, Agamou vousatou, Chameleonem jemenským, Gekončíkem nočním, Želvou vroubkatou, Želvou zelenavou a Želvou mapovou. Některé děti našly odvahu a chovaly zvířata, překvapila mě děvčata, která se nebála  hadů. Beseda byla poučná, děti měly na pana Urbana několik dotazů týkajících se chovu zvířat.