ŽÁCI  BESEDOVALI SE STAROTSKOU

Dne 7.10.  2016 proběhla na škole  v rámci výuky Vlastivědy a Prvouky beseda se starostkou obce  Nová Ves, s paní Renatou Hajnovou. Besedy se zúčastnili všichni žáci naší školy a dozvěděli se mnoho zajímavostí o místu, kde bydlí a chodí do školy.

Dozvěděli se například, kolik žije v obci obyvatel,  o  plánech do budoucna pro obec i školu a také  o   aktivitách , které obec pořádá pro dospělé i děti.

Beseda se dětem velmi líbila, paní starostka se jim zodpověděla všechny dotazy a donesla jim brožurky o obci, které se jim do výuky opravdu hodí.

Příště půjdou děti na besedu za paní starostkou do knihovny. Moc jí děkujeme za milou návštěvu.