15. 12. 2018

Bude oblačno až zataženo, během dne místy až polojasno, ojediněle slabé sněžení. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Poděkování všem z Terapeutické komunity  Advaita  Nová Ves za přípravu a uspořádání MDD pro děti z MŠ a žáky ZŠ

Advaita  připravila pro děti z  MŠ   k jejich svátku cestu pohádkovým lesem, na které se  setkaly s pohádkovými bytostmi . Čekal na ně vodník , Rumcajs, Křemílek ,  Vochomůrka  a princezna, které  děti pomohly posbírat ztracené korále. Na školní zahradě na ně čekala víla  Anička s bylinkovými lektvary. Za pomoc víle  při sbírání bylinek si děti našly  na zahradě poklad, o který se spravedlivě podělily. Ještě si opekly vuřtíky a pohrály si s pohádkovými bytostmi. Nejvíce  se jim líbila honěná s vodníkem a Rumcajsem.

Pro žáky Komunita připravila zážitkovou trasu . S otázkami a úkoly na ně čekal Honza Světoběžník , Alex   a bába kořenářka. Na zahradě Komunity byla  spousta zábavných a sportovních her. Žáci si  odpočinuli u připraveného ohniště a opekli si vuřty . Potom se  vydali   hledat poklad.

Děti z MŠ a školáci byli  nadšení z dětského dne. Program byl úžasný a počasí dětem přálo.

Moc všem hodným lidičkám z Advaity  děkujeme  za  všechny děti i  zaměstnance  školy.           Věra Trenčanová, ŘŠ