Maškarní karneval

Ve čtvrtek 1. února  se konal v naší základní a mateřské škole již tradiční maškarní karneval .  Honza Popleta  s pomocnicí Sněhurkou přijeli  i letos pobavit všechny  žáky a děti . Každé z dětí ze základní i  mateřské školy mělo nádhernou masku, ve které  bylo k nepoznání. Děti tancovaly, soutěžily, zpívaly , ale hlavně se veselily. Připravené občerstvení přišlo dětem po poctivém tancování k chuti a radovaly se i z odměn za svoje výkony.  Po hezkém dnu,  plném pohádkových postav , odešli školáci na pololetní prázdniny . Také některé děti z mateřské školy si prodloužily víkend a užívaly si zimní pohody.   Maminkám patří poděkování za přípravu krásných masek. Moc se nám všem  karneval líbil.