Vánoční zpívání v APPOSU

I v letošním roce přišli žáčci naší základní školy před Vánocemi potěšit klienty Apposu v Nové Vsi. Děti byly vřele přivítány jak zaměstnanci, tak nedočkavými klienty, kteří se těšili na zpívání vánočních koled. V doprovodu paní učitelky Evy Brestovanské na klavír jsme si společně zazpívali celkem 9 koled. K mnohým známým koledám se přidali svým zpěvem i někteří klienti. Děti písně doprovázely na flétny, xylofon, basové xylofony, triangl i na zvonečky. Předvánoční atmosféru prosytila také vůně cukroví a čaje, které pro nás bylo připraveno. Nakonec jsme si vyměnili připravené dárečky. Moc děkujeme Apposu za příležitost pro naše děti seznámit se s lidmi, kteří nejsou běžnou součástí jejich životů a za možnost být užitečný lidem, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých.