20. 4. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, od SV až oblačno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Velikonoční tvoření

Ve  čtvrtek 22. 3. jsme na naší škole společně s dětmi prožili  příjemné  předvelikonoční dopolední tvoření. Jednotlivé dílničky si pro děti připravil celý pedagogický personál základní školy. Spolu s dětmi jsme vyráběli velikonoční dekorace z květináčku a vrbového proutí, malovali vyfouklá obarvená vajíčka voskovou technikou a zdobili papírová vajíčka, které si děti zavěsily na březové větvičky. Každoročně nejoblíbenější je u dětí zdobení domácích velikonočních perníčků barevnou cukrovou polevou. Letos si děti také odnesly vyrobeného velikonočního zajíčka.  Doufáme, že Vás výrobky Vašich dětí potěšily a že Vám pomohou vyzdobit vaše domovy na tento slavnostní čas.

Krásné velikonoce a příjemně prožité koledování Vám přeje

ZŠ a MŠ Nová Ves