9. 7. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, na jihu zpočátku až polojasno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 16 až 20°C, na jihu kolem 24°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Velikonoční tvoření

Ve  čtvrtek 22. 3. jsme na naší škole společně s dětmi prožili  příjemné  předvelikonoční dopolední tvoření. Jednotlivé dílničky si pro děti připravil celý pedagogický personál základní školy. Spolu s dětmi jsme vyráběli velikonoční dekorace z květináčku a vrbového proutí, malovali vyfouklá obarvená vajíčka voskovou technikou a zdobili papírová vajíčka, které si děti zavěsily na březové větvičky. Každoročně nejoblíbenější je u dětí zdobení domácích velikonočních perníčků barevnou cukrovou polevou. Letos si děti také odnesly vyrobeného velikonočního zajíčka.  Doufáme, že Vás výrobky Vašich dětí potěšily a že Vám pomohou vyzdobit vaše domovy na tento slavnostní čas.

Krásné velikonoce a příjemně prožité koledování Vám přeje

ZŠ a MŠ Nová Ves