Zpívání v kostele ke Dni matek

I v letošním roce jsme pro maminky, ale i babičky, tetičky a také tatínky připravili krásné pásmo písniček a básniček, aby potěšilo srdce svých blízkých. Pro každoroční hojnou účast obecenstva jsme v letošním roce poprvé využili nabídku k zapůjčení kostela pro tuto akci. Děti se opravdu snažily a pilně nacvičovaly, aby  se všichni, kteří  se na ně přišli podívat, potěšili. Z úsměvů a rozzářených tváří všech, kdo seděli v kostelních lavicích, jsme již během vystoupení poznali, že měli velikou radost ze svých šikovných dětí a potěšilo je vše, co si žáci připravili. Každá maminka byla také obdarována přírodninami ozdobenou šperkovničkou a v ní byl ukryt poklad ještě vzácnější, dětmi vlastnoručně vyrobené korálkové náušnice jen pro jejich milovanou maminečku.  Děkujeme Vám všem, kdo jste se přišli na své dětičky podívat.