3. 7. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Dětský den ve škole červen 2020

Oslava Dne dětí

Ve středu 3.6.2020 proběhla na školní zahradě oslava svátku dětí, vše proběhlo za dodržování hygienických opatření. Pro žáky základní školy připravily paní učitelky  jízdu na koloběžkách na čas, překážkovou dráhu, hod na koš, střelbu lukem, hod míčky na klauna a chůzi na chůdách. U táboráku si děti opekly vuřty a zazpívaly si několik pěkných písní za doprovodu kytary, na kterou hrála paní učitelka Brestovanská. Na závěr dostaly všichni malou odměnu a medajly za úspěšné absolvování sportovních disciplín.  Na úsměvech dětí bylo vidět, že se jim dnešní den líbil, byla to po dlouhé doběspolečná akce, kterou jsme pro ně mohli uspořádat.