Naše škola

Škola zajišťuje:
Základní vzdělávání v základní škole
Předškolní vzdělávání
Mimoškolní vzdělávání ve školní družině
Stravování dětí ZŠ a MŠ a zaměstnanců školy

Zaměstnanci školy
Ředitelka školy: Mgr. Šárka Kočí
Učitelky ZŠ: Mgr. Eva Brestovanská, Barbora Kalčíková
Asistent Pedagoga: Bc.Veronika Szilágyiová
Vychovatelka šk. družiny: Yvona Koblihová
Učitelky MŠ: Radka Portelová, Karolína Kaplová, Adéla Jungmanová, Mgr. Irena Němcová Dočkalová,
Asistent pedagoga: Petra Smolová
Metodik prevence: Mgr. Eva Brestovanská

Provozní zaměstnanci:
šk. kuchyň: Marie Musilová
                 Lenka Tatíčková
vedoucí stravování: Yvona Koblihová
uklízečka ZŠ:
Anna Kuráková
uklizečka MŠ: Kateřina Bulušková
školník:  Karel Kukuč
Externí pracovníci školy
mzdová účetní: p. Miroslava Loudová
účetní firma EKVITA: Ing. Veronika Klozová

vystoupení v kostele, pohádka
vystoupení v kostele - pohádka " O dvanácti měsíčkách"

Zaměření školy

Zaměření školy vychází z výchovných a vzdělávacích potřeb žáků, kvalifikovanosti pedagogického sboru a ze vzdělávacích tradic školy, které jsou v souladu s cíli vzdělávání žáků.

Prioritou by mělo být poskytování základního vzdělávání žáků se zaměřením na jejich aktuální dovednosti. Dále pomoci žákům se speciálními vzdělávacími potřebami rozvíjet jejich pohybové dovednosti a komunikační dovednosti v mateřském jazyce. Nemalou míru pozornosti věnovat rozvoji v sociálních vztazích. Cílem je pak poznávat, prožívat a tvořit v bezpečném prostředí vně i uvnitř školy.

Směřovat k tomu, aby ze školy odcházeli žáci, kteří se budou schopni socializovat, komunikovat a reálně zhodnotit své možnosti a schopnosti.
Zajistit bezbariérové přístupy do školní budovy i tříd pro žáky s tělesným nebo kombinovaným postižením.

Bezpodmínečně nutná je spolupráce s odborníky a všemi učiteli. Rovněž tak osobní a pedagogická asistence, kdy vzdělání bude uskutečňováno na základě nových příležitostí.

Dalším úkolem školy je vést žáky ke zdravému životnímu stylu, schopnosti kulturního a estetického prožitku. Klást důraz na vlastní tvořivost.

Žákovi by měla být poskytována ochrana, aby byl respektován jako jedinec. Cílem je vytvářet emočně kladné prostředí, kde bude respektována individuality žáka.

školní družina