8. 7. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, na jihu zpočátku až polojasno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 16 až 20°C, na jihu kolem 24°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Základní škola a Mateřská škola , Nová Ves, okres Liberec, příspěvková organizace Chrastava

Výsledky voleb do školské rady

Vážení rodiče,

ráda bych Vás informovala o volbě do školské rady, která proběhla na naší škole v měsíci říjnu 2018.

Volby na škole probíhaly v průběhu měsíce října a listopadu 2018  od 26.10. . do 10. 11. 2018. Volby zástupce za zřizovatele proběhly při zasedání místního zastupitelstva.

Ve školské radě jsou rovným dílem zastoupeni rodiče, učitelé a zřizovatel školy.
V našem případě se jedná o 1 voleného  zástupce rodičů, 1 zvoleného  učitele a 1 jmenovaného  zástupce zřizovatele.

Po sečtení všech hlasů přípravným  výborem byl za člena školské rady  zvolena z řad oprávněných voličů (zletilí žáci a zákonní zástupci nezletilých žáků   ) Jana Hofmanová

Za člena školské rady byla zvolena z řad pedagogických pracovníků   Radka Portelová                     .

Za členy školské rady byl  jmenován za zřizovatele  paní Lenka  Zimová

Složení školské rady

pro období 2019 - 2002

Členové volení pedagogickým sborem školy:

paní učitelka z MŠ Radka Portelová

Členové volení zletilými žáky a zákonnými zástupci nezletilých žáků:

paní Jana Hofmanová

Členové jmenovaní zřizovatelem:

paní Lenka Zimová

Vypracovala: Mgr. Šárka Kočí

ředitelka základní a mateřské školy