Třídíme domovní odpad

Ve škole máme umístěné kontejnery na sběr domovního odpadu.

Větší koše jsou umístěné u hlavních dveří, malé barevné kontejnery máme v prvním patře ve škole ( před třídou školní družiny).

Učíme děti třídit odpad - například na svačinky si nosí různé plastové krabičky se sýrem, vznikne odpad krabička - děti již vědí, že tento odpad patří do žlutého kontejneru. Při pracovní výchově vzikne spousta odstřižků papíru - tento odpad patří do modré nádoby. Víčka od jogurtů, termixů nebo obaly ze sýrů - hází děti do červeného kontejnerku.

Třídíme odpad

Plasty třídíme do žlutého kontejnerku.

Třídíme domovní odpad

Plasty patří do žlutého kontejnerku.

třídění papíru

Starý papír patří do modrého kontejneru.

Třídění odpadu

Kontejnerky na odpad ve škole jsou malé, po jejich naplnění sypeme tříděný odpad do kontejnerů   umístěných v obci Nová Ves.

Třídění domovního ddpadu.