5. 7. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Znovuotevření školy (dokumenty ke stažení jsou dole)

dne 25. 5. 2020 obnoví škola vzdělávací aktivity pro žáky 1. stupně, v našem případě 1. – 4. ročník;

- vyučování bude probíhat ve skupinách s maximálním počtem 15 žáků ve skupině a složení jednotlivých skupin bude po celou dobu neměnné;

- přítomnost žáků ve škole je dobrovolná – záleží na rozhodnutí zákonného zástupce žáka;

- žáci nepřítomní ve škole budou pokračovat v distančním způsobu vzdělávání.

Protože tou dobou bude ve škole ještě 1 týden probíhat rekonstrukce, potřebujeme vědět předběžný zájem, které děti se nám do školy vrátí.

Prosíme Vás o odpověď, zda váš syn/ vaše dcera budou od 25. 5.2020 docházet do školy na běžné vyučování.

Škola se bude pro tyto žáky snažit zajistit, za zvýšených hygienických opatření:  dopolední vyučování, oběd a odpolední družinu. Ranní družina je na příkaz MŠMT ve všech školách zrušena.

Žák, který bude docházet od 25. 5. 2020 do školy na vyučování by neměl patřit do žádné z rizikových skupin:

Ministerstvo zdravotnictví stanovilo následující rizikové faktory:

1. Věk nad 65 let s přidruženými chronickými chorobami.

2. Chronické onemocnění plic (zahrnuje i středně závažné a závažné astma bronchiale) s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou.

3. Onemocnění srdce a/nebo velkých cév s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou např. hypertenze.

4. Porucha imunitního systému, např. a) při imunosupresivní léčbě (steroidy, HIV apod.),

b) při protinádorové léčbě,

c) po transplantaci solidních orgánů a/nebo kostní dřeně,

5. Těžká obezita (BMI nad 40 kg/m2).

6. Farmakologicky léčený diabetes mellitus.

7. Chronické onemocnění ledvin vyžadující dočasnou nebo trvalou podporu/náhradu funkce ledvin (dialýza).

8. Onemocnění jater (primární nebo sekundární).

Do rizikové skupiny patří osoba, která naplňuje alespoň jeden bod uvedený výše nebo pokud některý z bodů naplňuje jakákoliv osoba, která s ní žije ve společné domácnosti.

Provoz ZŠ do konce školního roku 2019/2020

Čestné prohlášení