Základní škola a Mateřská škola, Nová Ves, okres Liberec, příspěvková organizace

Oznámení pro rodiče o změnách platby stravného a školného

ve školním roce 2017/2018

Od školního roku 2017/2018 přechází naše škola na celoplošný počítačový systém, který neumožňuje, aby se stravné a školné vybíralo měsíc zpětně.

Na každý další měsíc se vybírá stravné do 15. kalendářního dne v měsíci ( v září se vybírá do 10. 9. na měsíc září, tentýž měsíc do 15.9. na měsíc říjen). V měsíci září jsou dvě platby – do 10.9. za září a do 15.19. za říjen. V říjnu do 15. 10. na měsíc listopad atd..

Peníze za stravné a školné posílejte na číslo účtu školy  986052359/0800 . Přeplatky budou pololetně přeposlány na Váš účet.

Přeposlání peněz  za stravné a školné na účet školy činí :

Školné v MŠ – 400,-Kš, celodenní stravné 30,-Kč.

( sedmileté děti stravné platí 33,-Kč, polodenní docházka – 24,-Kč)

Školné ve ŠD – 100,-Kč

Oběd – 22,-Kč

( děti starší 10 let 23,-Kč)

Děti, které dosáhly v daném roce 5  let věku školné neplatí.

Pokud budete platit příkazem- doporučujeme pro MŠ – děti mladší 5 let 1000,-Kč, děti od 5 let 600,-Kč, žáci ZŠ – stravné 440, stravné a školné se ŠD – 540,-Kč.

Školné se platí celoročně,  i když je dítě nepřítomné, stravné se odečítá, pokud je dítě řádně odhlášeno předchozí den nebo do 8 hodin ráno.

Pokud se na účtu školy do 20.kalendářního dne v měsíci neobjeví  částka za stravné a školné, dítě se nebude moci stravovat od 1. kalendářního dne v novém měsíci.

Věříme, že si na nový systém platby zvyknete a bude Vám vyhovovat. Platba v hotovosti, pokladnou, není možná, pouze při závažných důvodech .

Podpis zákonného zástupce :

Převzala, dne :