17. 8. 2022

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 30 až 34°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Přespání ve škole

V pátek 17.6. proběhlo ve druhém a třetím ročníku společné přespání ve škole za účasti třídní učitelky Káji Suchomelové, druhé paní učitelky Báry Kalčíkové a asistentky Jany Mrázkové. Děti se nejprve vydaly na procházku do nedalekého Mníšku, kde si pochutnaly na zmrzlině. Po návratu do školy na ně čekala večeře na školní zahradě v podobě oblíbené pizzy. Po setmění děti absolvovaly stezku odvahy kolem místního kostela a poté je paní učitelky zahnaly do improvizovaných postelí v jejich třídě, kde pomalu usínaly při pohádce. Ráno na děti čekala snídaně v podobě napečených dobrot od maminek a poté si je již vyzvedávali rodiče.

Rádi bychom tímto poděkovali všem maminkám, které pro nás napekly  - děkujeme :-)