17. 8. 2022

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 30 až 34°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Přespání ve škole

Ze čtvrtka na pátek (23. - 24.6. 2022) proběhlo ve škole přespání dětí 4. a 5. ročníku za účasti třídní učitelky Báry Kalčíkové a druhé paní učitelky Káji Suchomelové. Děti měly ve škole sraz v 16 hod a vydaly se pěšky do nedalekého Mníšku. Díky horkému počasí mohly navštívit místní přehradu Fojtku, kde si pochutnaly na zmrzlině a vykoupaly se. Zpět do školy se vracely linkovým autobusem. Po příjezdu na ně čekala večeře na školní zahradě v podobě oblíbené pizzy, kterou si děti mohly objednat dle svého výběru. Večer děti strávily venku hraním her a celá školní akce vyvrcholila po setmění stezkou odvahy kolem místního kostela. Poté již byly děti zahnány do improvizovaných postelí ve třídě, kde pomalu usínaly u vybraného filmu. Další den ráno je po výborné snídani v podobě napečených dobrot od maminek sice čekala výuka, ale paní učitelka jim nechala volnější režim. Únava byla veliká :-)  Všem maminkám tímto chceme za skvělou snídani moc poděkovat.