Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

29. 5. 2022

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Vzhledem k tomu, že od pondělí 3. 5. se vrací do výuky v MŠ všechny malé děti, musíme upravit i provoz školní družiny, protože již nebudeme mít paní učitelku z MŠ a kolektivy se i nadále nesmí sdružovat. 

Od pondělí běží družina pro 1. a 2. ročník v normálním režimu ráno od 6:30 odpoledne do 16:30. 

Družina pro 3. a 4. třídu bude fungovat jen ráno od 6:30 do vyučování, odpolední družinu, bohužel, z personálních důvodů jsme nuceni zrušit.

Od pondělí se také děti ZŠ i personál školy testují jen 1x v týdnu. Zatím mi oficiálně nepřišlo, jestli stanovili nějaký konkrétní den na toto testování. Budeme tedy testovat v pondělí a potom se uvidíDěti v MŠ se již netestují. 

Od pondělí jsou povoleny tělocviky venku, takže pokud bude pěkně, bude venku tělocvik, za špatného počasí půjdeme na procházku. Je možné, že od pondělí také povolí kroužky, o tom ale bude teprve jednat vláda. 

O všech schválených novinkách vás budu co nejdříve informovat. Prosím, sledujte mail. Velmi Vám všem děkuji za spolupráci. 

Musím pochválit většinu dětí, že si zvykly na školní režim. Do této doby jsme především s dětmi opakovaly a procvičovaly. Proběhly již první opakovací testíky. Známky budou zapsány do žákovských knížek. V měsíci květnu plánujeme třídní schůzky, pokud by ale měl někdo z vás něco dříve k vyřízení, neváhejte zatelefonovat, nebo si sjednat individuální konzultaci. 

Pěkný víkend a pevné zdraví Vám přeje Šárka Kočí, ředitelka školy.