15. 12. 2018

Bude oblačno až zataženo, během dne místy až polojasno, ojediněle slabé sněžení. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Projekt EU

Cílem projektu je pomocí nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání. Naše škola uplatňuje prvky klasického i moderního vyučování a chceme naučit využívat nabyté vědomosti žáků pro praktické užití. Je důležité předávat takové znalosti a dovednosti, které budou uplatnitelné v životě. Cílem projektu je vytvořit u každého žáka pozitivní vztah ke vzdělávání a to názornou a efektivní formou za využití interaktivních nástrojů.

Specifické cíle
       Vytvoření sad digitálních učebních materiálů pro využití ve výuce běžných předmětů. (Český jazyk, Přírodověda, Vlastivěda, Prvouka, Anglický jazyk, Matematika).
       Zkvalitnění výuky běžných předmětů díky využití moderních ICT technologií.
       Modernizace a zkvalitnění ICT vybavení školy.
       Vybavení speciální učebny multifunkčními žákovskými pracovišti pro výuku standardních předmětů pomocí ICT.