ZŠ a MŠ Nová Ves u Chrastavy
Základní škola a Mateřská školaNová Ves u Chrastavy

Zápis do první třídy Základní školy v Nové Vsi bude v úterý 4. 4. 2023 od 1400 do 1600

Den otevřených dveří v ZŠ bude v úterý 28. 3. 2023 od 1400do 1500

Projekt EU

Cílem projektu je pomocí nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání. Naše škola uplatňuje prvky klasického i moderního vyučování a chceme naučit využívat nabyté vědomosti žáků pro praktické užití. Je důležité předávat takové znalosti a dovednosti, které budou uplatnitelné v životě. Cílem projektu je vytvořit u každého žáka pozitivní vztah ke vzdělávání a to názornou a efektivní formou za využití interaktivních nástrojů.

Specifické cíle

• Vytvoření sad digitálních učebních materiálů pro využití ve výuce běžných předmětů. (Český jazyk, Přírodověda, Vlastivěda, Prvouka, Anglický jazyk, Matematika).
  • Zkvalitnění výuky běžných předmětů díky využití moderních ICT technologií.
  • Modernizace a zkvalitnění ICT vybavení školy.
  • Vybavení speciální učebny multifunkčními žákovskými pracovišti pro výuku standardních předmětů pomocí ICT.